WEB SİTE ÇEVİRİSİ

Ticaret,ithalat-ihracat, pazarlama, ürün tanıtım, marka tanıtım gibi alanlarda daha fazla kitleye ulaşmak için ve müşteri potansiyelinizi artırmak için İngilizce dışında aşağıda belirttiğimiz dillerde web sitenizi yapılandırmalısınız.

WEB SİTE ÇEVİRİSİ YAPILMASI GEREKEN DİLLER

  1. İspanyolca

ABD’de en çok konuşulan ikinci dil olmasının yanı sıra, 20’den fazla ülkede İspanyolca konuşulmaktadır. İspanyolca web sitesi içeriği, potansiyel müşterilerle etkili bir iletişim kurmanıza yardımcı olabilir.

  1. Çince

İngilizceden sonra internet kullanıcıların sayısı bakımından en çok kullanılan dil olan Çince, 751 milyon kullanıcı ile büyük bir çevrimiçi pazarlama olarak kabul ediliyor.

  1. Arapça

İnternet dünyasında en hızlı gelişen dillerden biri olan Arapça dilini konuşan internet kullanıcılarında büyük bir artış görülmektedir.

  1. Japonca

Japonya dünyanın üçüncü büyük ekonomisidir ve internette çok aktif bir nüfusa sahiptir. Web sitenizi Japonca tasarlamanız piyasaya erişmenizi ve daha fazla iş ilişkileri kurmanızı sağlayabilir.

  1. Fransızca

Fransızca konuşan ülkelerin sayısı diğer dilleri konuşan ülkelerin sayısına göre daha az olmasına rağmen, Fransızca konuşan ülkeler yüksek satın alma gücüne ve büyük oranda web sitesi içeriğine sahiptir.

  1. Rusça

Rusça, internet kullanıcılarının sayısında büyük bir artış gözlemlenmektedir. Nüfusun %61’i interneti aktif olarak kullanmaktadır. Gelecek yıllarda ülkede daha fazla kişinin interneti çevrimiçi olarak kullanması bekleniyor, bu da ülkeye büyük bir pazarlama gücünün geleceğini göstermektedir.

  1. Almanca

Almanca konuşan nüfusun büyük bir kısmı interneti çevrimiçi olarak kullanmaktadır ve çevrimiçi içeriği toplam web içeriğinin %5.8’ini kapsamaktadır.

  1. Portekizce

Portekizce içeriğin sayısı yıllardır artmaktadır. Nüfusun yarısından azı çevrimiçi olarak interneti kullansa da, Portekizce konuşan daha fazla kişinin çevrimiçi olarak interneti kullanmasıyla, pazarlama gücü genişleyecektir.

  1. İtalyanca

Ülke nüfusunun yaklaşık %65’i aktif olarak interneti kullanmaktadır. İtalyanca aynı zamanda AB’nin resmi çalışma dillerindendir ve bu durum İtalyancanın Avrupa’da daha yaygın olmasını sağlamaktadır.

  1. Lehçe

Lehçe 38.5 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır ve Polonya ekonomisi AB’de en hızlı gelişen ülke ekonomilerinden biri olarak gösterilmektedir. Verilere göre, Lehçe web sitesi içeriği dünya genelinde en çok olan dillerden biridir.

Bu dillere ek olarak, Korece, Bulgarca gibi dillerde de web site çevirisi yaptırabilirsiniz. Ticaret yaptığınız veya yapmak istediğiniz ülkelerde konuşulan dillere göre web sitenizin o dillerde de bir versiyonu olmalıdır.

Web site çevirisi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.