Noter Onaylı Diploma Çevirisi

Noter Onaylı Diploma Çevirisi, tüm dillerde en çok çevirisi yapılan belgelerden biridir. Hem yurtdışında eğitim-öğretim görmüş kişilerin Türkiye’de kullanması için hem de Türkiye’de eğitim görmüş kişilerin yurtdışında kullanması için, Diploma Tercümesi gerekli olan bir husustur.

Yurtdışından alınan Üniversite Diploması, Yüksek Lisans Diploması, Doktora Diploması gibi diplomaların Türkiye’de Yüksek Öğretim Kurumundan (YÖK) denklik alınabilmesi için, Yeminli Tercümesi yapılarak noterden onaylanması gereklidir. Noter Onaylı Diploma Çevirisi bu haliyle (YÖK) Yüksek Öğretim Kurumuna sunularak denklik alınır ve Türkiye’de geçerlilik kazanır. Yine aynı şekilde yurtdışından alınmış olan Lise Diploması, Ortaokul Diploması, İlkokul Diploması, Karne gibi mezuniyet belgeleri de Yeminli Tercüman tarafından çevrisi yapılarak, gerekli ise Noter Onayı yapılıp ilgili kurumlara ibraz edilebilir. Türkiye’den alınmış diplomaların farklı ülkelerde kullanılması için ilgili ülkenin diline Yeminli Tercümesi yapılarak, Noter onayı ve apostil onayı yaptırılarak ilgili ülkede kullanılabilir.

Başlıca dillerde Noter Onaylı Diploma Çevirisi hizmetimiz;

İngilizce Diploma Tercümesi

Almanca Diploma Tercümesi

Arapça Diploma Tercümesi

Farsça Diploma Tercümesi

Rusça Diploma Tercümesi

Fransızca Diploma Tercümesi

İtalyanca Diploma Tercümesi

İspanyolca Diploma Tercümesi

Bulgarca Diploma Tercümesi

Romence Diploma Çevirisi

Yunanca Diploma Çevirisi

Felemenkçe Diploma Tercümesi

Sırpça Diploma Tercümesi

Kazakça Diploma Tercümesi

Azerice Diploma Tercümesi

Türkmence Diploma Tercümesi

Macarca Diploma Tercümesi

Çince Diploma Tercümesi

Korece Diploma Tercümesi

Japonca Diploma Tercümesi

Latince Diploma Tercümesi

Ukraynaca Diploma Çevirisi

Çekce Diploma Tercümesi

Slovence Diploma Tercümesi

Boşnakça Diploma Tercümesi

Makedonca Diploma Tercümesi

İsveçce Diploma Tercümesi

Danca Diploma Tercümesi

Norveçce Diploma Tercümesi

Sırpça Diploma Tercümesi

Lehçe Diploma Tercümesi

Siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak amacıyla, Whatsapp uygulaması, e-posta gibi uygulamaları kullanmaktayız. Bahse konu uygulamalardan herhangi biri vasıtasıyla belgenizi veya belgelerinizi göndererek tercüme hizmeti alabilirsiniz. Belgeleriniz alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir.

BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak 102 dilde ihtiyacınıza göre ve siz değerli müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla, belgelerinizin çevirileri noter onayı yapılıp, apostil işlemi ve gerekli olduğu durumlarda Dışişleri Bakanlığı ve Elçilik onayından sonra yurtiçi veya yurtdışına kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Diploma çevirisi / Mezuniyet belgesi çevirisi ihtiyacınız için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir