Katalog Çevirisi

Reklam ve tanıtım bir şirketin olmazsa olmazlarındandır. Tanıtıma ayrılan bütçe, kendinden çok daha büyük rakamlarla kar olarak şirketlere geri dönmektedir. Bu yüzden yazılı ve dijital katalog, broşür gibi tanıtım hizmetleri şirketler için çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle Yurtdışı tanıtımlarınız ya da müşterileriniz için katalog çevirileri çok önemlidir.

Yanlış ve bilinçsizce yapılan katalog çevirisi istediğiniz amaca ulaşmanızı engelleyerek firmanız hakkında olumsuz izlenimler oluşmasına sebep olur. Bunun bilincinde bir tercüme bürosu olarak, uygun fiyatlarla kataloglarınızı alanında uzman tercüman kadromuzla 102 dilde hatasız bir şekilde çevirmeyi garanti ediyoruz.

Katalog – Broşür tercümesini uzman bir tercüme bürosuna yaptırmanın yararları nelerdir?

Alanında uzman kişiler tarafından yapılacağı için hatta hatasız çeviriye sahip kataloglarınız olur.

Hedef kitlenize daha etkili ulaşmanızı sağlar ve müşterilerinizin firmanızı, satmakta olduğunuz ürünlerinizi veya verdiğiniz hizmetleri doğru bir şekilde anlamasına olanak sağlar.

Bu sayede potansiyel müşterilerinize daha rahat bir şekilde ulaşıp, daha fazla ve daha kolay bir şekilde ticaret yapabilirsiniz. Günümüz şartlarında sadece iç piyasa hedeflenmemelidir. Firmanızın büyümesi için ihracata yönelmelisiniz. Eğer katalog veya broşürlerinizde başka bir dil yoksa yabancı firmalar ürünleriniz, hizmetleriniz ve firmanız hakkında bilgiye sahip olamaz. Bu sebeple potansiyel müşterilerinizi kaybedersiniz.

Katalog- Broşür çevirisi ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Ankara Yeminli Tercüme Bürosu & Kızılay Yeminli Tercüme Bürosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir