Akademik Çeviri

Üniversitelerin Akademik personelinin yazmış oldukları Akademik makale çevirileri gibi Akademik Çeviri i ile ilgili uzman olan Akademik Tercüman tarafından yapılmalıdır. Uluslararası dergilerde yayımlanacak olan bu makalelerin Akademik Seviyede çevirisi yapılması çok önemlidir. Makale haricinde yine aynı şekilde Akademik Tez konularının çevirisi yapılırken bu hususlar dikkate alınmalıdır.. Konuya hakim Akademik Çevirmen tarafından yapılmalıdır.

Uluslararası yayımlanmış makale, tez vb. gibi farklı dillerdeki Akademik dokümanların Türkçeye çevirisi de ilgili alanda uzman Akademik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, Akademik Tercüme Ankara, Akademik Tercüme İstanbul, Akademik Tercüme İzmir, başta olmak üzere, Türkiye genelinde tüm üniversitelere ve Akademik personeline hizmet vermekteyiz.

Akademik Tercüme fiyatları normal çevirilerden biraz daha farklı olup, uzmanlık gerektiren Akademik terimler içeren bu tür çeviriler normal çeviri türlerinden biraz daha pahalıdır. Akademik çevirileriniz için iletişime geçerek, en uygun şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Akademik Tercüme belge ve konularından bazıları şunlardır:

Akademik Araştırma Çevirisi, Akademik Tercüme, Akademik Tez Çevirisi, Akademik Sunum Tercümesi, Öğrenci Ödev Tercümesi, Akademik Proje Tercümesi, Akademik Yayın Çevirisi, Akademik Metin / Yazı Tercümesi…